Witraże

Witraże

Witraże jako ozdoba i wystrój pomieszczeń i domu.

Proponujemy Państwu piękne witraże w/g naszych wzorów lub przesłanych do nas pocztą lub e-mail przez Państwa wybranych zdjęć, obrazów, rysunków lub stworzonych projektów. Wybrane witraże dostosowujemy do Państwa życzenia w/g podanych rozmiarów i wybranej kolorystyki, którą możemy zmieniać i dostosować do Państwa kolorystyki mieszkania. Witraże mogą mieć charakter stylowy jak i bardzo nowoczesny a tym samym witraże pasują 100% do każdego stylu mieszkania, wszystko zależy od szkła i projektu.

Na witraż można przenieść i skopiować prawie wszystko np.: zdjęcie dziecka, fotografie z pięknym miejscem z którym wiąże się miłe wspomnienie, herb rodzinny, ulubiony obraz, figury geometryczne, całkowita abstrakcję czy cokolwiek innego miłego dla oka właściciela.

Witraże mogą być zrobione z tylnym wewnętrznym podświetleniem jako świetlny obraz i jednocześnie intymne oświetlenie to znaczy kinkiet ścienny lub plafon sufitowy.

Witraże w mieszkaniach nadają się świetnie do przeszklonych ścianek działowych, wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk jako witraże otwierane, w okna wewnętrzne takie jak łazienka czy kuchnia i zewnętrzne gdy chcemy aby przysłonić szybę.

Zamówione witraże dowozimy własnym transportem na wskazane miejsce.

Świadczymy również montaż.

Witraże

Subcategories

Active filters