Polski/English/Deutsch

Webmaster:
AlkoTiffanyLtd
2000

Aktualizacja: 29/01/07

_
Napisz do nas...

http://www.witraze.pl

Lampy witrażowe i witraże Tiffany
STRONA PRODUCENTA
"AlkoTiffanyCo,.Ltd" Poland
www.witraze.pl

 

AlkoTiffany Co.,Ltd Poland

     Nasza Firma działa na polskim rynku od 1976 roku. Całą technologię Tiffany wniósł udziałowiec strategiczny z USA pracujący 22 lata w Tiffany Co. New York .

Louis Comfort Tiffany (1848-1933) członek słynnej rodziny jubilerskiej Tiffany z New York.
Właśnie jemu udało się przed wielu laty do wynalezionej żarówki, zbudować taki klosz lampy, w którym to nowe światło promieniowało w sposób piękny i bajkowy a jednoczenie naturalny - Lampe witrażową Tiffany. Efektem tego , było wynalezienie i opatentowanie szkła witrażowego typu "szkło opalizujące".
Firma „ AlkoTiffany Co,.Ltd” jako zdecydowanie największy producent w Polsce podtrzymuje tradycje tej skomplikowanej pracy ręcznej w witrażowych kolorowych i opalizujących szkłach, które są ręcznie wycinane , owijane miedzią i łączone w artystyczną całość.

Firma mieści się w województwie pomorskim w miejscowości Tczew
Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą oryginalnych amerykańskich lamp Tiffany i witraży płaskich do okien, drzwi, obrazów, świetlików itp. Nasze wyroby wykonywane są ze szkieł najwyższej jakości. Szkło Tiffany produkcji amerykańskiej potwierdzane certyfikatem oryginalności . Szkło używane do wykonywania naszych lamp indywidualnie importujemy i specjalnie dla nas i na nasze życzenie produkowane jest w sposób i metodami takimi jak 100 lat temu .
Dlatego lampy produkowane przez nas są wiernymi replikami lamp Tiffany.
W związku z wysoką jakością wykonywanych lamp jesteśmy w stanie konkurować z producentami z całego świata . Nasze wyroby eksportujemy do krajów Unii Europejskiej , Stanów Zjednoczonych i Krajów Bliskiego Wschodu.
     Jako producent i że działamy bez pośredników !!! gwarantujemy najniższe ceny oraz największy wybór wzorów i typów  lamp przy zachowaniu najwyższej jakości produktu w Polsce. Prezentowane oryginalne wzory Tiffany mogą być na życzenie zamawiającego wykonane w dowolnej kolorystyce, oczywiście bez zmian autoryzacji Tiffany danego wzoru. Mając na uwadze zmieniającą się modę oraz trendy nasza firma robi ukłon w stronę klienta proponując także lampy witrażowe robione zgodnie z technologią lecz nie autoryzowane Tiffany.
Realizujemy także indywidualne projekty.
     Nasze biuro projektowe i nasi plastycy na życzenie projektują wzory, typy i kolorystykę gwarantując Państwu wyłączność i absolutną niepowtarzalność dzieła artystycznego. Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszą ofert istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Zapraszamy do stałej współpracy.
Zarząd "AlkoTiffany Co ,.Ltd Poland"