Polski/English/Deutsch

Webmaster:
SK PROTEKTOR
2000

Aktualizacja: 29/01/07

_
Napisz do nas...

http://www.witraze.pl

Lampy witrażowe i witraże Tiffany
Lampy witrazowe i witraze
Oryginal Tiffany's lamps
www.witraze.plDrogi Kliencie !
Jeżeli wybierzesz klosz, podstawę bądź witraż
i chcesz nam zlecić wykonanie - w celu ustalenia
żądanych parametrów i kolorystyki oraz rodzaju
lampy wypełnij i odeślij załączony formularz (23,5 KB).

Witraże do mieszkania
www.witraze.plWitraże jako ozdoba i wystrój pomieszczeń i domu.

Proponujemy Państwu piękne witraże w/g naszych wzorów lub przesłanych do nas pocztą lub e-mail przez Państwa wybranych zdjęć, obrazów, rysunków lub stworzonych projektów. Wybrane witraże dostosowujemy do Państwa życzenia w/g podanych rozmiarów i wybranej kolorystyki, którą możemy zmieniać i dostosować do Państwa kolorystyki mieszkania. Witraże mogą mieć charakter stylowy jak i bardzo nowoczesny a tym samym witraże pasują 100% do każdego stylu mieszkania, wszystko zależy od szkła i projektu.
Na witraż można przenieść i skopiować prawie wszystko np.: zdjęcie dziecka, fotografie z pięknym miejscem z którym wiąże się miłe wspomnienie, herb rodzinny, ulubiony obraz, figury geometryczne, całkowita abstrakcję czy cokolwiek innego miłego dla oka właściciela.
Witraże mogą być zrobione z tylnym wewnętrznym podświetleniem jako świetlny obraz i jednocześnie intymne oświetlenie to znaczy kinkiet ścienny lub plafon sufitowy.
Witraże w mieszkaniach nadają się świetnie do przeszklonych ścianek działowych, wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk jako witraże otwierane, w okna wewnętrzne takie jak łazienka czy kuchnia i zewnętrzne gdy chcemy aby przysłonić szybę.

Zamówione witraże dowozimy własnym transportem na wskazane miejsce.

Świadczymy również montaż.